ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Svítidla pod linku

 Svítidla pod kuchyňskou linku jsou nedílnou součástí osvětlení kuchyně a práci bez nich si nedovedeme představit. Svítidla pod kuchyňskou linku jsou většinou plochá a v různých délkách. Zdrojem většiny těchto svítidel jsou zářivkové trubice. Některá svítidla jsou i výklopná a světlo lze nastavit dle potřeby. Většina svítidel určených pod kuchyňskou linku má v sobě vestavěný vypínač. Dodávána jsou také svítidla s připojovací šňůrou, pro případ že pro svítidlo pod kuchyňskou linku nebyl připraven vývod el. energie.

Použití: svítidla pod kuchyňskou linku.

Svítidla pod linku

Svítidla pod kuchyňskou linku:

Nedílnou součástí osvětlení kuchyně je svítidlo pod kuchyňskou linkou. Zde je prioritní požadavek pro dokonalé osvětlení pracovního prostoru. Z tohoto důvodu je vhodné volit svítidla výklopná a nastavit směr světla podle potřeby. Také délka svítidla musí být přiměřená délce kuchyňské linky. Z hlediska připojení těchto svítidel můžeme volit mezi světly pro pevné připojení na vyvedené vodiče ze zdi nebo je možné pořídit svítidla s kabelem do zásuvky. Světla pod linku mají ve většině případů vestavěný vypínač, povrchová úprava těchto svítidel je většinou bílá nebo stříbrná. V nabídce jsou svítidla s halogenovými zdroji, úspornými žárovkami a LED zdroji.

Svítidla pod kuchyňskou linku jsou nedílnou součástí osvětlení kuchyně a práci bez nich si nedovedeme představit. Svítidla pod kuchyňskou linku jsou většinou plochá a v různých délkách. Zdrojem většiny těchto svítidel jsou zářivkové trubice. Některá svítidla jsou i výklopná a světlo lze nastavit dle potřeby. Většina svítidel určených pod kuchyňskou linku má v sobě vestavěný vypínač. Dodávána jsou také svítidla s připojovací šňůrou, pro případ že pro svítidlo pod kuchyňskou linku nebyl připraven vývod el. energie

Použití: svítidla pod kuchyňskou linku