ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Dětská svítidla

Dětská svítidla jsou nedílnou součástí každého dětského pokojíčku. Dětská svítidla jsou určena především k oživení a zpříjemnění prostředí v pokojíčku, děti mají dětská svítidla v oblibě, právě pro oživení prostoru a navození pocitu bezpečí. Lustr s dětskými motivy můžeme kombinovat s nástěnnými světly, vhodné je doplnit osvětlení dětského pokoje stolní lampičkou.

Dětská svítidla motivy

Naše nabídka zahrnuje dětská svítidla, která oplývají nejrůznějšími barevnými motivy od zvířátek až po oblíbené pohádkové postavičky. Každému dítěti se zalíbí jiný motiv, a proto je naše nabídka tak široká. Chlapci si rádi vybírají dětská svítidla s motivem zvířat, aut nebo letadel. U děvčátek jsou pak oblíbená svítidla s pestrými barvami nebo kytičkami.

Dětská svítidla

Svítidla do dětského pokoje

Dětská svítidla poznáme především podle pestrých barev a motivů, které jsou typické pro děti. Protože Vaše děti potřebují osvětlit pokoj v různých místech, nabízíme širokou nabídku typů svítidel ve stejných sériích. Pak můžete libovolně kombinovat nástěnná svítidla, lustry i lampičky. Dětská svítidla jsou také vyráběna z odolných materiálů, které nejsou pro Vaše dítě nebezpečné.

Bezpečná dětská svítidla

Svítidla do dětských pokojů dodržují přísně předepsané bezpečnostní normy a jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálů. Nabízíme širokou škálu dětských svítidel, ze kterých jistě vyberete i Vy to pravé pro Vaše děti. Pokud vybíráte dětská svítidla, měli byste vzít v úvahu věk dítěte a jeho momentální potřeby.

V kategorii dětská svítidla nabízíme osvětlení od výrobců Technolux, Hallux a Senti.

Svítidla do dětského pokoje tvoří specifickou skupinu v nabídce osvětlení. Dětská svítidla jsou inspirována většinou pohádkovými motivy, dopravními prostředky, postavičkami a podobně. Dětský pokoj je osvětlen především lustrem, jako další svítidlo je vhodné použít nástěnné světlo nebo stolní lampičku. Zde je potřeba dbát na to, aby si dítě sedící u stolu nestínilo světlo přicházející z lustru. Dětská svítidla jsou v pestrých barvách a jejich kombinacích a navozují veselou atmosféru. Při výběru svítidel používaných v dětském pokoji dbáme především na bezpečný provoz jak z hlediska použitých materiálů (lampičky se skleněnými částmi vhodné určitě nebudou) a lepší je také volit svítidla s úspornými zdroji světla (úsporné žárovky, LED žárovky) aby nedošlo k popálení, jaké hrozí u svítidel s halogenovými žárovkami, které pracují s vysokou teplotou. Do dětského pokoje je možné instalovat do zásuvky orientační světlo, aby v něm nebyla úplná tma.