ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Textilní kabely

Textilem opředené kabely  (retro kabely) v mnoha barevných provedeních slouží jako estetický doplněk svítidel. Nahrazením viditelných přívodních vodičů opředeným textilním kabelem zvýšíme vizuální hodnotu svítidel.

Opředené kabely k lustrům i lampám

Nabízíme prodej kabelů v metráži nebo jako možnost výměny kabelů z naší nabídky u objednaných svítidel tak, aby plně vyhovovali Vašemu interiéru. Vylepšete si design svítidel dle svých představ. Opředené kabely nabízíme k lustrům, stolním i stojanovým lampám. Textilní kabely se nejčastěji využívají při rekonstrukci svítidel nebo při vytváření replik nových svítidel.

Veškeré opředené vodiče splňují vlastnosti pro tepelnou izolaci a požární odolnost. Textilní kabely dále splňují vlastnosti proti mechanickému opotřebení. Kabely v metráži po celých metrech, nejmenší délka je 1m. 

 Vodiče jsou dodávány provedení 2 x 0,75 mm2 a 3 x 0,75 mm2

Nejlevnější textilní kabely na trhu.

Textilní kabely

Textilní kabely:

Textilní kabely pro použití ve výrobě svítidel. Stále větší poptávka po textilních opletených kabelech je způsobena rostoucí poptávce po retro a industriálních svítidlech. Také jsou používané pro opravy starožitných lustrů a lamp. Jedná se o klasické kabely, které jsou strojově opletené bavlněnou přízí v mnoha barvách a jejich kombinacích. V naší nabídce kabelů naleznete textilní opletené kabely v průřezu 1 x 0,75 mm2 a 3 x 0,75mm. Kabely lze objednat a zakoupit po celých metrech. Nejlevnější textilní opletené kabely na trhu.