ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

LED svítidla

LED svítidla je zcela nová kategorie svítidel. U LED svítidel jde o kompaktní spojení svítidla a zdroje. Díky mimořádně dlouhé životnosti LED zdrojů se u LED svítidel ve většině případů nepočítá ani s jejich výměnou.

LED svítidla – vhodné lokální osvětlení

U LED svítidel stále dochází k další miniaturizaci svítidel. LED svítidla pracují s minimální spotřebou el. energie, řádově v jednotkách watů. Nevýhodou LED svítidel je malý světelný výkon LED zdrojů. Proto se LED svítidla používají především jako lampičky a svítidla pro lokální přisvícení.

LED svítidla

Rozdělení LED svítidel

Naše nabídka zahrnuje několik druhů svítidel pro různá umístění a použití. K umístění na strop nabízíme přisazená LED svítidla a závěsná LED svítidla, která je vhodné doplnit ještě o doplňková svítidla, jako například LED stojanové lampy či nástěnná LED svítidla.

Pro osvětlení pracovního stolu doporučujeme LED stolní lampy nebo LED bodovky, které mají upevnění na klipsu.

LED svítidla tvoří samostatnou kapitolu v oblasti osvětlení. Nová LED technologie v oblasti osvětlení způsobila zásadní změny při designu a výrobě svítidel. Díky miniaturním rozměrům LED zdrojů lze svítidla navrhovat a vyrábět v originálním provedení. Jedná se především o svítidla s integrovanými LED zdroji. Tyto LED zdroje je možné vybírat i podle barvy světla, použít je možné i RGB LED zdroje, které mění barvu světla. V nabídce LED svítidel jsou bodová svítidla, lustry, přisazená svítidla, vestavěná svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy a tato světla můžeme použít do kuchyně, jídelny, obýváku, pokoje, ložnice, chodby. LED zdroje se ve velké míře používají i ve svítidlech venkovních. Nízké provozní náklady, dlouhá životnost a bezúdržbový provoz jsou hlavní předností LED osvětlení.