ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Jupiter

Jupiter - výrobce stylových mosazných svítidel s dlouholetou tradicí. Vysoká kvalita zpracování svítidel a jedna z největších nabídek mosazných svítidel vůbec. Kromě klasických svítidel se firma ve stále větší míře prezentuje moderními svítidly. U obou stylů osvětlení nabízí firma kolekce svítidel t.j. lustry, stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojanové lampy. Značková svítidla Jupiter naleznete i v mnoha prestižních subjektech např. česká televize, lázně Bechyně, zámek Závišín a pod.

Použití svítidel Jupiter: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení reprezentativních prostorů, svítidla do hotelů, svítidla do kulturních zařízení.

Jupiter

Jupiter - výrobce stylových mosazných svítidel s dlouholetou tradicí. Vysoká kvalita zpracování svítidel a jedna z největších nabídek mosazných svítidel vůbec. Kromě klasických svítidel se firma ve stále větší míře prezentuje moderními svítidly. U obou stylů osvětlení nabízí firma kolekce svítidel t.j. lustry, stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojanové lampy. Značková svítidla Jupiter naleznete i v mnoha prestižních subjektech např. česká televize, lázně Bechyně, zámek Závišín a pod

Použití svítidel Jupiter: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, svítidla do kuchyně, osvětlení reprezentativních prostorů, svítidla do hotelů, svítidla do kulturních zařízení.