Venkovní svítidla

Luxusní venkovní svítidla jsou nabízena v různých provedeních. Moderní svítidla v zajímavých designech a z ušlechtilých materiálů s halogenovými žárovkami či LED zdroji nebo klasická stylová svítidla většinou s ozdobnými prvky a řemeslně zpracována. Venkovní svítidla jsou v mnoha případech nabízena v ucelených sériích kde je možno kombinovat nástěnná svítidla, stropní svítidla,lustry i stojanové lampy.

Venkovní svítidla

Venkovní nástěnné světlo L Montauk...

Venkovní nástěnné světlo L Montauk (Hinkley)

18 625,-

14 dnů

The classic sophistication of the Montauk collection brings together the finest elements of...

Venkovní nástěnné světlo Norvich 8753...

Venkovní nástěnné světlo Norvich 8753 (Rabalux)

614,-

14 dnů

Stylové nástěnné svítidlo na jednu žárovku. Konstrukce svítidla je hliníková se skleněnými...

Venkovní nástěnné světlo Norvich 8754...

Venkovní nástěnné světlo Norvich 8754 (Rabalux)

614,-

14 dnů

Stylové nástěnné svítidlo na jednu žárovku. Konstrukce svítidla je hliníková se skleněnými...

Venkovní nástěnné světlo Pavia 8069...

Venkovní nástěnné světlo Pavia 8069 (Rabalux)

1 097,-

14 dnů

Klasické, venkovní svítidlo v industriálním stylu na 1 žárovku. Konstrukce svítidla je kovová v...

Venkovní svítidla

Venkovní svítidla tvoří velice rozsáhlou nabídku svítidel pro venkovní použití. Pořídit lze venkovní světla stylová i moderní. Také co se týká tvarů svítidel, je nabídka bohatá, od klasických koulí, přes různé druhy secesních a retro světel, luceren a loučí až po moderní reflektory. Venkovní svítidla mají mnoho způsobů použití – nástěnná svítidla, závěsná svítidla, stropní přisazená svítidla, zemní a zapuštěná svítidla, sloupová světla, kandelábry. Materiálem pro výrobu venkovních svítidel je litý hliník, nerezový plech, měď a mosaz, lakovaná ocel, akryláty, sklo a kombinace těchto materiálů. Veškerá venkovní musí splňovat patřičný stupeň krytí IP a to podle konkrétního použití. U některých venkovních svítidel je vhodné používat senzory, to se týká třeba vjezdu do garáže nebo osvětlení vstupu do objektu. Zdrojem venkovních svítidel mohou být klasické nebo halogenové žárovky, pro ekonomický provoz doporučujeme místo nich použít LED žárovky. Moderní venkovní světla mají v mnoha případech jako zdroj světla vestavěné LED zdroje.

Luxusní venkovní svítidla jsou nabízena v různých provedeních. Moderní svítidla v zajímavých designech a z ušlechtilých materiálů s halogenovými žárovkami či LED zdroji nebo klasická stylová svítidla většinou s ozdobnými prvky a řemeslně zpracována. Venkovní svítidla jsou v mnoha případech nabízena v ucelených sériích kde je možno kombinovat nástěnná svítidla, stropní svítidla,lustry i stojanové lampy