svítidla s jantarem

Svítidla s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu svítidel, která jsou v nabídce svítidel ojediněle. Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. V nabídce těchto svítidel s polodrahokami jsou lustry, nástěnná svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy. Tato svítidla s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou.

Použití: jantarová svítidla do obýváku, salonu, haly, recepce.

svítidla s jantarem

Svítidla s jantarem

Svítidla s jantarem jsou unikátním druhém interiérového osvětlení. Tato svítidla jsou vyráběna ručně tiffany technikou a při jejich výrobě se používá pravý jantar. Velice umělecky vytvářená a na ruční práci náročná svítidla, každé světlo je originálem a toto se projevuje i ve vysoké pořizovací ceně těchto svítidel. Výrobce nabízí tato svítidla i v sériích světel ve stejném provedení a pro osvícení interiéru můžeme použít lustry, a lampy se stejnou mozaikou vitráží. Všechna svítidla jsou uměleckými díly a zejména při rozsvícení vyniknou ve své plné kráse.

Svítidla s jantarem jsou unikátní představují velice vyjímečnou skupinu svítidel. Výrobou těchto svítidel obsahující polodrahokamy se zabývá pouze několik úzce specializovaných výrobců osvětlení, výroba svítidel s jantarem vyžaduje velkou zručnost, zkušenosti a umění při zpracování tohoto materiálu. Jedná se o výrobu svítidel tradiční tiffany technikou, přičemž se do skleněných částí svítidel zakomponuje mozaika z pravého baltského jantaru. V nabídce těchto svítidel s polodrahokami jsou lustry, nástěnná svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy. Tato svítidla s jantarem jsou originálními uměleckými díly s trvalou hodnotou

Použití: jantarová svítidla do obýváku, salonu, haly, recepce