stolní lampy

Luxusní stolní lampy jsou vyrobeny ušlechtilých materiálů s kvalitní povrchovou úpravou. Svítidla jsou vyráběna s různými zdroji světla, klasické stolní lampy především se žárovkami, moderní stolní lampy pak s halogenovými nebo LED zdroji. Zvláště oblíbené jsou potom repliky stolních lamp z mosazi. Stolní lampy které najdou uplatnění v interiérech jako lokální osvětlení konkrétního prostoru.

stolní lampy

Retro stolní lampička H353-TL-01-N...

Retro stolní lampička H353-TL-01-N Senna (Maytoni)

2 684,-

Není skladem

Stylová retro stolní lampička na 1 žárovku. Konstrukce svítidla je kovová, v povrchové úpravě...

Stolní lampy:

Stolní lampy jsou jednou z dalších součástí osvětlení interiérů. Klasické nebo moderní stolní lampy určené pro lokální osvícení místnosti nebo pracovní stolní lampy na stůl tam všude najdou tyto lampy své uplatnění. Podle materiálu můžeme pořídit mosazné stolní lampy, většinou v secesním stylu nebo retro lampičky, ručně vyrobené vitrážové lampičky, lampičky z křišťálu i dekorativní stolní lampy. Vhodné je použít stolní lampičky ze stejné série svítidel jako je lustr nebo stropní svítidlo, to platí například pro celkové osvětlení ložnice. Zatímco u stolních lampiček do interiéru se řídíme především designem a povrchovou úpravou lampiček, u pracovních lamp je potřeba zvolit lampičky nejen podle vzhledu ale i podle funkčnosti. Světlo lampičky při práci nebo studiu nesmí oslňovat, vhodné je vybrat lampičku s ohebným krkem nebo na kloubu a směr světla si tak nastavit podle potřeby. Také barva světla je důležitá, zde se jedná o lampičky vybavené úspornými zdroji nebo LED žárovkami. Velkou výhodou je mobilita stolních lampiček a možnost použít je jednoduše i na jiném místě.

Luxusní stolní lampy jsou vyrobeny ušlechtilých materiálů s kvalitní povrchovou úpravou. Svítidla jsou vyráběna s různými zdroji světla, klasické stolní lampy především se žárovkami, moderní stolní lampy pak s halogenovými nebo LED zdroji. Zvláště oblíbené jsou potom repliky stolních lamp z mosazi. Stolní lampy které najdou uplatnění v interiérech jako lokální osvětlení konkrétního prostoru